سه شنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۳۹۸
خانه / دانش و زندگی / تصدقت شوم!

تصدقت شوم!

تصدقت شوم!

تصدقت شوم، الهی قربانت بروم، در این مدت که مبتلای به جدایی از آن نور چشم عزیز و قوت قلبم گردیدم، متذکر شما هستم و صورت زیبایت در آینه قلبم منقوش است.

عزیزم! امیدوارم خداوند شما را به سلامت و خوش در پناه خودش حفظ کند. «حال» من با هر شدتی باشد، می‌گذرد. ولی به حمد الله تا کنون هر چه پیش آمد خوش بوده و الان در شهر زیبای بیروت هستم، حقیقتاً جای شما خالی است. فقط برای تماشای شهر و دریا خیلی منظره ی خوش دارد.

صد حیف که محبوب عزیزم همراه نیست که این منظره عالی به دل بچسبد.

در هر حال امشب، شب دوم است که منتظر کشتی هستیم،‌ از قرار معلوم و معروف یک کشتی فردا حرکت می‌کند، ولی ماها که قدری دیر رسیدیم، باید منتظر کشتی دیگر باشیم. عجالتاً تکلیف معلوم نیست. امید است خداوند به عزت اجداد طاهرینم که همه حجاج را موفق کند به اتمام عمل، از این حیث قدری نگران هستیم، ولی از حیث مزاج به حمدالله به سلامت، بلکه مزاجم به حمدالله مستقیم‌تر و بهتر است. خیلی سفر خوبی است. جای شما خیلی خیلی خالی است. دلم برای پسرت قدری تنگ شده است. امید است؟ به سلامت و سعادت در تحت مراقبت آن عزیز و محافظت خدای متعال باشد. اگر به آقا و خانم‌‌ها کاغذی نوشتید، سلام مرا برسانید. من از قِبَل همه نایب الزیاره هستم. به خانم شمس آفاق سلام برسانید و توسط ایشان به‌آقای دکتر سلام برسانید. به خاور سلطان و ربابه سلطان سلام برسانید. صفحه مقابل را به آقای شیخ عبدالحسین بگویید برسانند. ایام عمر و عزت مستدام. تصدقت و قربانت

روح الله

منبع : کتاب زندگی به سبک روح الله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *