دوشنبه , تیر ۳ ۱۳۹۸
خانه / شهدا / وصیت نامه شهدا / وصیت نامه شهید علی خانبابایی

وصیت نامه شهید علی خانبابایی

بسم الله الرحمن الرحیم

وصیت نامه شهید علی خانبابایی

با سلام به یگانه منجی عالم بشریت امام زمان عج و نایب بر حقش امام خمینی و امت شهید پرور ایران و با سلام خدمت خانواده گرامیم که مرا با تعالیم اسلام آشنا ساختند و با سلام به برادران و خواهرانم و تمامی آشنایان عرض می کنم که این راه را آگاهانه رفتم و این راه سرخ را از مکتب سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) آموخته ام که با شهادت خود اسلام را زنده نگهداشت و ما مسلمانان باید این اسلام را که با خون چنین شهیدان بزرگی آبیاری شده است نگهداری کنیم و اگر لازم شد جهاد کنیم و بکشیم و کشته شویم که الان موقع چنین عملی رسیده است .
پشت کردن به این جهاد پشت کردن به اسلام و از بین بردن خون تمام شهیدان از صدر اسلام تا بحال است و وظیفه شرعی هر فرد مسلمان است که ادامه دهنده راه شهدا باشد برای برقراری اسلام باید تلاش کند و ندای هل من ناصر ینصرنی را لبیک بگوید من نیز بنا به وظیفه شرعی و همصدا با خیل برادران ندای لبیک یا خمینی را سر می دهم و این پیام از من به تمامی برادران و خواهران مسلمان : هیچگاه امام را تنها نگذارید و صحبت های ایشان را حفظ کنید ، ای امت مسلمان مسجد ها را پر کنید و در نماز جمعه شرکت کنید و برای فرج آقا امام زمان (عج) دعا کنید .
پدر و مادر عزیزم امیدوارم که شما مرا ببخشید که درزندگی خیلی شما را اذیت کردم من به شما افتخار می کنم که مرا طوری با تعالیم اسلام آشنا کردید که بتوانم به آن عمل بکنم و امیدوارم با این کار ( جهاد در راه خدا ) باعث افتخار شما بشوم و این را با افتخار به همه بگویید و نمی خواهم در مقابل دشمنان و منافقین گریه کنید بلکه می خواهم همه را به این راه دعوت کنید و اگر خواستید گریه کنید به یاد مصیبت حضرت زینب (س) بیافتید و یا دیگر شهدای گمنام و برادران اسیر که در زندانهای بعثی در زیر شکنجه هستند گریه کنید و شیع ادامه دهنده می خواهد تا پرچم لا اله الا الله را بر بلندترین قله جهان برافراشته کند تا مقدمه ای باشد برای ظهور آقای امام زمان ( عج)
پدر جان از تو می خواهم که در مجلس من منافقی نباشد حتی ا گر عزیز باشد و تو ای مادرجان و خواهر مهربانم از شما می خواهم که بی حجاب به مجلس من راه ندهید دلم می خواهد مرا در بهشت زهرا (س)میان دیگر دوستان و برادرانم دفن کنید خواهرم خیر و صلاح و سعادت در راه خداست و امروز راه خدا جهار در مقابل دشمنان دین است.
راستی که اینجا خود یک دانشگاه است و من درسهای جدید و راه خود را در اینجا پیدا کردم و با خدای خود عهد بسته ام که تا آخر در جبهه بمانم ، پیروزی یا شهادت . دعا به جان امام خمینی یادتان نرود .
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی عج خمینی را نگهدار

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
۲۹/۱۱/۶۲

یک نظر

  1. avatar

    یادش بخیر تو سفر کربلا، هر مسافری یه هم سفر شهید داشت که قسمت ماهم شهید بزرگوار علی خانبابایی بود. ان شاءالله تو صحرای محشرم شفیعمون باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *