دوشنبه , تیر ۳ ۱۳۹۸
خانه / شهدا / وصیت نامه شهدا / وصیت نامه شهید مسعود رنجبر

وصیت نامه شهید مسعود رنجبر

بسم الله الرحمن الرحیم
همانا خداوند جان و مال مومنین را راه بهای بهشت از ایشان خریداری نموده که در راه خدا جهاد می کنند پس میکشند و خود کشته می شوند و این خود سعادت و پیروزی عظیمی است .
سوره توبه
اللهم اجعلنا فی زمره الشهدا
ای خدا ، ای برآورنده آرزوها ، به ما توفیق عنایت فرموده و ما را در زمره شهدای اسلام قرار ده .
من بنده گنهکار خدا از تمام اقوام و دوستان طلب مغفرت می نمایم و از آنها می خواهم با مرگ من به خود آیند و به آخرت خود بیندیشند و فریب این دنیای حیله گر را نخورند و از نایب امام زمان (عج) امام خمینی با کمال خلوص نیت فرمانبری کنند و هر کس خدای ناکرده با این بنده پاک الله بدبین و یا از او ناراضی باشد در تدفین اینجانب و با تعزیه ام شرکت نکند که حتما نفرینش خواهم کرد .
سلام بر پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد (ص) سلام بر امام مهدی (عج) سلام بر رهبر کبیر انقلاب امام خمینی و سلام بر ره روان راه الله که در حقیقت همان راه پیامبران و امامان است .
سلام بر پدر و مادر عزیزم و تشکر فراوان از رحماتی که برای من کشیده اید تابزرگ شوم تا در راه خدا جهاد کنم مادرم و پدرم را بر من حلال کن چون مردانه در مقابل دشمن خدا و اسلام و ممکلت اسلامی جنگیدم .
سلام بر برادر و خواهرانم سلام بر همسرم ناهید و سلام بر همه فامیل ، بحمد الله سلامتی همه تان را از خداوند بزرگ خواستارم و از تو مادر ، خواهر و همسرم می خواهم که زینب گونه زندگی کنی آن نمازی که می خوانی خوب به معنی حمد و سوره آن توجه کنی که چه می گویی با خدا و به آن عمل کنی و در راه اهداف جمهوری اسلامی ایران کوشا باشی تا انشاالله این انقلاب را به انقلاب امام زمان (عج) متصل گردانیم و در حقیقت مذاهب اصلی آن تحویل میدهیم و ای همسر عزیزم مرا ببخش که زندگی من و تو چندان طولانی نبود به هر حال خواست خدا اینچنین بوده که من در راه او کشته شوم و از همه شما می خواهم که برایم اشک نریزید و بجایش برایم دعا کنید در سر نماز یا در موقعی که در گوشه مسجد نشسته ای و به چهار سوی مسجد نگاه می کنی و به یادم هستی . و ای مادر و پدر عزیزم از روی شما شرمنده ام که نتوانسته ام شما را به آرزوی دیرینه تان که مکه است برسانم . بر روی سنگ قبرم اسمم را ننویسید می خواهم همچون دهها هزار شهید دیگر گمنام باقی بمانم اگر خواستید فقط این جمله را بنویسید پر کاهی تقدیم به آستانه کبریایی الله .
خواهرم تو امروز بر روی موجهای خون شهدای انقلاب نشسته ای بیا وارث فاطمه مطهر و زینب کبری باش نه وارث استعمارگران .
و در ضمن مادر جان من مقداری نماز و روزه جدید بدهکار هستم خواهش می کنم اگر از ارتش مقداری پول برایم دادند برای نماز و روزه من آن را بده متشکرم .

مسعود رنجبر
۱۲/۱۰/۱۳۶۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *