یکشنبه , تیر ۳۱ ۱۳۹۷

انجمن حجتیه

طرح نوشت :انجمن حجتیه را چقدر می شناسیم؟ جز شعارهای قشنگ و رنگارنگ چقدر در روشنگری پیرامون این مولود سخیف، کوشیده ایم؟ انشاالله با کمک دوستان خوبم – چه گرافیست و چه قلم دار و چه غیره – در عرصه ی سایبر، نقاب تشرع از چهره ی این جرثومه ی فساد که کم از صهیونیسم ندارد، برداریم.
برگرفته از سایت دوئل

۲ نظرات

 1. avatar

  لطفا دراین خصوص اطلاع رسانی کنید چون واقعا نیاز است . من کسانی را می شناسم که حجتیه هستند و دراین نظام هم مسئولیتهایی (نه درسطح کلان) دارا هستند. و…

 2. avatar
  بسیجی و پیرو ولایت

  بسم الله الرحمن الرحیم

  الحمد الله رب العالمین و الصلاه و الاسلام خیر خلقه محمد و آله الطیبین الطاهرین و العنه الدائمه علی اعدائهم اجمعین الی قیام یوم الدین ، و بعد : بر عموم مؤمنین ایدهم الله تعالی مخفی نماند آنکه جناب مستطاب حجه الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ محمود حلبی دامت برکاته از طرف اینجانب مجاز و مأذونند در تصدی امور حسبیه که منوط باذن فقیه جامع الشرائط است ، و نیز مجاز و مأذونند سهم مبارک امام ارواحنا فداه و دیگر وجوه شرعیه را قبض و در موارد مقرره شرعیه صرف نمایند ، و همچنین مجازند با اشخاصی که قدرت پرداخت تمام بدهی خود از وجوه را یکجا ندارند دستگردان نموده مهلت دهند تا بتدریج بدهی خود را بدون مسامحه و اهمال بپردازند ، و نیز مجازند وجوه مشکوکه را نسبت احتمال مصالحه نمایند ، و اوصیه دامت برکاته و نفسی بملازمه التقوی و سلوک سبیل الاحتیاط و ارجوه ان لا ینسانی من صالح الدعاء فی مظظان الاجابه کما لا أنساه انشاءالله و السلام علیه و علی جمیع إخواننا المؤمنین و رحمه الله و برکاته .

  علی حسینی سیستانی

  ۸ ذیقعده الحرام ۱۴۱۳ هجری قمری

  مطابق با ۱۶ اردیبهشت ۱۳۷۲ هجری شمسی
  ____________________________________________
  تا کور شود هرآنکس که نتوان دید
  خوب ببینید اگر کور نیستید
  این دقیقا” ۱۰ سال پس از تعطیلی انجمن حجتیه است .
  حضرت ایه الله العظمی سیستانی (مدظله العالی) باتوجه به علم وآگاهی کامل درطول ده سال که به انجمن حجتیه اتهام بسته واراجیف بافته شده است اینگونه جانانه فرموده است. البته این فقط یک نمونه است .
  ذهن آلوده ی خود را با توبه پاک کنیدوگرنه به مصداق کلام الله ” بدجایگاهی درانتظار شماست.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *